•  

   

   

 •  

   

   

 •  

   

   

 •  

   

   

ZARZĄDZENIE PORZĄDKOWE NR 5 DYREKTORA URZĘDU MORSKIEGO W GDYNI z dnia 3 kwietnia 2014 r. w sprawie ustanowienia warunków bezpiecznego uprawiania żeglugi na obszarze morskim wewnętrznej Zatoki Puckiej

Created by kancelaria on pt., 18/04/2014 - 13:45

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Created by kancelaria on wt., 15/04/2014 - 10:00

VII FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ "CZTERY PORY ROKU W PIOSENCE"

Created by kancelaria on czw., 06/03/2014 - 14:34

Zachęcamy wszystkie śpiewające dzieci do udziału w VII Festiwalu Piosenki Dziecięcej – Kosakowo 2014. Tegoroczny Festiwal odbywać się będzie pod hasłem Cztery pory roku w piosence, i – wzorem ubiegłorocznych edycji – podzielony zostanie na dwa etapy...

Inauguracja sezonu letniego Gdyni i Północnych Kaszub 2014

Created by kancelaria on pt., 18/04/2014 - 15:00

 

 

 

 

 

 

Burmistrz Miasta Puck jako współorganizator Wydarzenia i jednocześnie tegoroczny gospodarz wraz z Prezesem Metropolitalnego Forum Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów NORDA serdecznie zapraszają na konferencję pn. „Inauguracja sezonu letniego Gdyni i Północnych Kaszub 2014”.

 

Konferencja odbędzie się 29 kwietnia 2014 w nowej siedzibie portu rybackiego. Konferencję poprowadzi Tomasz Galiński, prezenter Radia Gdańsk.

 

SPRZEDAŻ GMINNYCH DZIAŁEK BUDOWLANYCH

Created by kancelaria on pt., 18/04/2014 - 14:47

        WÓJT  GMINY  KOSAKOWO

OGŁASZA

I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ

NIEZABUDOWANYCH NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH W

MIEJSCOWOŚCI KOSAKOWO, DĘBOGÓRZE i PIERWOSZYNO STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY KOSAKOWO

 

 

OPIS NIERUCHOMOŚCI ...

WARSZTATY ARTYSTYCZNIE UZDOLNIONEJ MŁODZIEŻY W MIEŚCIE KOPERNIKA

Created by kancelaria on pt., 18/04/2014 - 14:18

W dniach 21-23 marca br. stypendyści Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci Artystycznie Uzdolnionych członkowie Chóru Młodzieżowego oraz Teatru Młodzieżowego, uczestniczyli w warsztatach artystycznych w Toruniu, na które ww. Stowarzyszenie uzyskało dofinansowanie z Gminy Kosakowo. Tematyka warsztatów ściśle wiązała się z miejscem trzydniowego pobytu: jak odkrycia astronomiczne i geograficzne wpływają na postrzeganie miejsca człowieka we wszechświecie i w jaki sposób znajduje to swoje odzwierciedlenie w sztuce? Zajęcia prowadzili instruktorzy: Magdalena Stenka oraz Karol Dettlaff. Przy okazji młodzież zwiedziła również miasto Kopernika.

TEATR MŁODZIEŻOWY GMINY KOSAKOWO - PREMIERA "BESTII Z BEKI"

Created by kancelaria on śr., 16/04/2014 - 10:03

Kliknij, aby powiększyć:

WYBORY MISS POLSKI ZIEMI KASZUBSKIEJ ORAZ MISS POLSKI ZIEMI KASZUBSKIEJ NASTOLATEK

Created by kancelaria on śr., 16/04/2014 - 09:30

Już po raz szósty w Gminie Kosakowo odbyły się Wybory Miss Polski Ziemi Kaszubskiej oraz Miss Polski Ziemi Kaszubskiej Nastolatek. Najpiękniejsze dziewczyny z całych Kaszub zaprezentowały się w wypełnionym do ostatniego miejsca Gminnym Domu Kultury
w Pierwoszynie w niedzielę 13 kwietnia br. Koronę dla tej najpiękniejszej zdobyła Sandra Chojnowska z Gdańska. Pierwszą Wicemiss została Magda Gutowska, która zdobyła również tytuł Miss Publiczności. Tytuł drugiej Wicemiss przypadł Laurze Pankiewicz, Miss Foto – Emilii Godzimirskiej. Wśród nastolatek najwyżej docenione przez Jury okazały się walory Weroniki Rudnickiej z Gdańska, pierwszą Wicemiss została Julia Sporek, a drugą – Żaneta Barbarewicz.

MISTRZOWIE SPORTU KLAS I-III W POGÓRZU

Created by kancelaria on śr., 16/04/2014 - 09:11

7 kwietnia br. w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Pogórzu odbyły się zawody Mistrzów Sportu Klas I-III. W mistrzostwach rywalizowali najmłodsi sportowcy ze szkół Gminy Kosakowo: SP Dębogórze, SP Mosty i gospodarzy – SP Pogórze.

JOANNA MITROSZ- CIEŚLAK – “CZŁOWIEK Z PASJĄ” W SZKOLE PODSTAWOWEJ W MOSTACH

Created by kancelaria on wt., 15/04/2014 - 10:56

Strony

Banery

PZHGPAlejaDolina PZHGP KZGStategia2020armir Dolinaslonecznagmina radiokaszebe