nowy dyrektor szkoły oraz boisko w pogórzu

nowy dyrektor szkoły oraz boisko w pogórzu

Postprzez robert » Śr kwi 15, 2009 8:03 pm

Witam Panie Wójcie,

Przeglądam właśnie stronę naszej gminy w poszukiwaniu ciekawych informacji. Napotkałem na czat z Panem i uważam że to dobry pomysł tym bardziej że zainteresowały mnie dwa tematy . Pierwszy z nich to boiska w naszej gminie drugi zaś z racji że też jestem rodzicem wybór nowego Dyrektora Szkoły w Pogórzu.
Odnośnie pierwszego tematu moje pytanie jest następujące:
Dlaczego nie powstało boisko typu Orlik właśnie w Pogórzu – rozumiem że Pogórze nadal traktuje Pan jak „kulę u nogi” lub dobrą „ krowę dojną” do zbierania podatków bez zamiaru inwestycji.
Odnośnie drugiego tematu moje pytanie jest następujące:
Z racji tego że nasza Gmina to zwarte skupisko mieszkańców nie trudno zgadnąć o kogo chodzi w pytaniu sam-1974. Jeżeli my rodzice mówimy o tej samej osobie czyli o Pani która pracuje w sąsiedniej szkole to musimy być zaniepokojeni takim wyborem tym bardziej że w/w nauczycielka zdobywając kolejne kwalifikacje dokonała plagiatu swojej pracy. Myślę również że jeżeli mąż tej Pani był na liście wyborczej razem z Panem Wójtem to właśnie w Pana interesie jest wyjaśnienie tej sprawy. Czekając na Pańską odpowiedz zadaję sobie pytanie kto wybiera Dyrektora Szkoły i kto w rezultacie za to odpowiada.
robert
robert
Użytkownik

Postprzez Wójt_Gminy_Kosakowo » Śr kwi 15, 2009 8:22 pm

Widocznie Pan mnie nie zna na tyle, że stwierdza Pan, że traktuje Pogórze jako dojną krowę. Ja nikogo nie chce doić ani nie mam takiego zamiaru. Pogórze ma już boisko nowowyremontowane i miało boisko. Natomiast w mostach największej wsi (2000 osób) nie było żadnego boiska. Póki co w tych też Mostach są 2 szkoły. Gimnazjum, gdzie chodzą dzieci z całej gminy i szkoła Podstawowa.
natomiast co do wyboru dyrektora, proszę przeczytać parę wiadomości wcześniej. Wszystko wyjaśniłem. I autorytatywnie stwierdzam, że Pani z Suchego Dworu nie jest przeze mnie forowana.
Wójt_Gminy_Kosakowo
admin

Powrót do Czat z Wójtem 15.04.2009